Apartament me qera prane Stadiumit Air Albania ! , Tirana

Per Qira 1,800 €

Karakteristikat

 • ID: REA1911
 • Lloji i Prones: Apartment
 • Sipërfaqja:: 160 m2
 • Dhoma: 3
 • Statusi:Used
 • Cmimi: 1,800 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 1

Përshkrim

Apartament me qera prane Stadiumit Air Albania ! Apartamenti eshte i organizuar ne dhomen e dites ku ndodhet kendi i gatimit dhe ballkoni . Me pas kalohet te tre dhomat e gjumit dhe dy tualetet . Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre teper komode . Ka orientim Jug-Lindje te cilit i jep ndricim natyral gjate gjithe dites . Apartamenti eshte pjese e nje pallati i ndertuar me standarte te larta bashkekohore . Zona eshte nje zone e eshte lehtesisht e aksesushme me zonat dhe institucionet kryesore te qytetit . Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni ne C:0684073990

Tipare te zones

 • City Center
 • Shopping Center
 • Historic area
 • Public Library
 • School