Ambient komercial me qera te Xhamlliku ! Rruga Niko Avrami, Tirana

Per Qira 1,000 €

Karakteristikat

 • ID: REA1920
 • Lloji i Prones: Commercial
 • Sipërfaqja:: 500 m2
 • Dhoma: 0
 • Statusi:Used
 • Cmimi: 1,000 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 2

Përshkrim

Ambient komercial me qera te xhamlliku ! Ambienti ka siperfaqe 500 m2 , eshte pjese e nje godine 3-kate e cila eshte totalisht e investuar . Ambienti mund te perdoret per zyra , showroom , dhe tipologji te ndryshme biznesi . Ndertesa eshte e pozicionuar ne rruge kryesore e cila eshte lehtesisht e aksesushme me zonat e tjera te qytetit . Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni ne C:0684073990

Tipare te zones

 • Shopping Center
 • Historic area
 • Hospital
 • Public Library
 • School