Apartament ne shitje ne zonen e Bllokut. , Tirana

Per Shitje Kontakto për cmimin

Karakteristikat

 • ID: REA1950
 • Lloji i Prones: Apartment
 • Sipërfaqja:: 200 m2
 • Dhoma: 3
 • Statusi:New
 • Cmimi: Kontakto për cmimin
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 2

Përshkrim

Apartament ne shitje ne zonen e Bllokut ! Apartamenti eshte kati i 4-te i nje prej rezidencave me te mira te ndertuara sipas standarteve te larta bashkekohore . Apartamenti ka orientim Veri-Jug ! Apartamenti eshte nje mundesi shume e mire investimi ne raport me cilesine e ndertimit dhe lokacioni ne te cilin eshte e pozicionuar rezidenca . Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni ne C:0684073990

Tipare te zones

 • City Center
 • Shopping Center
 • Police
 • Public Library
 • School
 • View to Lake

Prona të ngjashme