Apartament me qera ne afersi te Stadiumit Air Albania ! , Tirana

Per Qira 1,400 €

Karakteristikat

 • ID: REA1973
 • Lloji i Prones: Apartment
 • Sipërfaqja:: 140 m2
 • Dhoma: 2
 • Statusi:Used
 • Cmimi: 1,400 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 2

Përshkrim

Apartament me qera ne afersi te Stadiumit Air Albania ! Apartamenti eshte i organizuar ne nje korridor i cili ben shperndrajen te dhoma e dites ku ndodhet kendi i gatimit dhe ballkoni . Dhoma e dites ben shperndarjen te dy dhomat e gjumit , ajo matrimoniale e cila ka tualet te dedikuar dhe dhoma e miqve . Apartamenti eshte i mobiluar me firnitura te cilesise premium te cilat e bejne teper komod . Apartamenti eshte pjese e nje rezidence e cila eshte e ndertuar sipas standarteve te larta Europiane , ofron siguri 24h , eshte e aksesushme me zonat dhe institucionet kryesore te qytetit . Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni ne C:0684073990

Tipare te zones

 • City Center
 • Shopping Center
 • Train Station
 • Historic area
 • Public Library
 • School
 • View to Lake