Ambient per zyra me qera ne afersi te Coin ! , Tirana

Per Qira 700 €

Karakteristikat

 • ID: REA1976
 • Lloji i Prones: Apartment
 • Sipërfaqja:: 125 m2
 • Dhoma: 2
 • Statusi:Used
 • Cmimi: 700 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 2

Përshkrim

Ambient per zyra me qera ne afersi te COIN ! Ambienti ka siperfaqe 125 m2 , eshte i organizuar ne tre ambiente , dy tualete dhe dy ballkone . Eshte pjese e nje pallati te ri te mireadministruar i cili eshte i pozicionuar ne nje zone e cila ka akses me zonat dhe institucionet kryesore te qytetit . Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni ne C:0684073990

Tipare te zones

 • Shopping Center
 • Historic area
 • Hospital
 • Public Library
 • School
 • View to Mountain