Ambient me qira ne fillim te rruges "Don Bosko"! , Tirana

Per Qira 1,700 €

Karakteristikat

  • ID: REA1982
  • Lloji i Prones: Commercial
  • Sipërfaqja:: 58 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi:Used
  • Cmimi: 1,700 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Ambient me qira ne rrugen "Don Bosko".Ambienti ndodhet ne katin 0 ,kend rruge, fasade xhami.Siperfaqja e ambjentit eshte 58 m2-- dhe lartesia 3.50,mundesi per dublex. I pershtatshem per biznese cilesore. Per me shume na kontaktoni ne C.0684073990 ose [email protected]

Prona të ngjashme