Vile ne shitje ne Green Coast, Palase ! , DHERMI

Per Shitje 550,000 €

Karakteristikat

  • ID: REA1986
  • Lloji i Prones: Villa
  • Sipërfaqja:: 432 m2
  • Dhoma: 2
  • Statusi:New
  • Cmimi: 550,000 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 2

Përshkrim

Vile ne shitje te Green Coast, Palase ! Vila eshte Twin dhe ndodhet ne brezin e trete . Vilat Twin gjenden në zemër të Green Coast, në pozicione të ndryshme të projektit. Nga dritaret e dhomës së gjumit mund të shijoni pamje mahnitëse të lindjes së diellit mbi mal dhe perëndimit të diellit në detin Jon.Çdo vilë ka hapësirën e saj të parkimit.Vila eshte e organizuar ne dhomen e dites ku ndodhet kendi i gatimit dhe nje nga tualetet . Me pas kalohet te kati i dyte ku dodhen dy dhoma gjumi dhe dy tualete . Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni ne C:0684073990

Tipare te zones

  • School
  • View to Sea