Apartament me qera te Kodra e Diellit ! , Tirana

Per Qira 400 €

Karakteristikat

 • ID: REA1991
 • Lloji i Prones: Apartment
 • Sipërfaqja:: 70 m2
 • Dhoma: 1
 • Statusi:New
 • Cmimi: 400 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 1

Përshkrim

Apartament me qera te Kodra e Diellit ! Apartamenti eshte i organizuar ne dhomen e dites ku ndodhet kendi i gatimit dhe ballkoni . Me pas kalohet te dhoma e gjumit dhe tualeti . Apartamenti eshte i mobiluar me firnitura cilesore te cilat e bejne te mjaft komod per te jetuar . Apartamenti eshte pjese e nje rezidence e cila ofron siguri 24h . Per me teper informacion jeni te lumtur te na kontaktoni ne C:0693503642/0684073990

Tipare te zones

 • City Center
 • Shopping Center
 • Historic area
 • School
 • View to Mountain

Prona të ngjashme