Shitet Duplex ne zone e Fresk super cmim. rruga Muhamet Deliu, Tirana

Per Shitje 475 €

Karakteristikat

  • ID: REA2008
  • Lloji i Prones: Duplex
  • Sipërfaqja:: 276 m2
  • Dhoma: 4
  • Statusi:New
  • Cmimi: 475 €
  • Cmimi/m2: 475€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Shitet apartamente Duplex ne zonen e Freskut,shume prane rruges me siperfaqe 276.4 m2 dhe me nje verande 125.7m2. Duplex organizohet ne katin e pare nje ambjente Ndenje dhe dy dhoma gjumi dhe nje veraande te bukur ,ne katin siper dy dhoma gjumi dy tualete ambjente ndejnje sebashku me Kuzhine.Apartamenti ndodhet n krahe te Rrestorante Fresk.Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në : 0684073990 ose në email : [email protected]

Vendodhja e prones