Vile ne shitje ne Kombinat ! , Tirana

Per Shitje 180,000 €

Karakteristikat

 • ID: REA2012
 • Lloji i Prones: Apartment
 • Sipërfaqja:: 240 m2
 • Dhoma: 3
 • Statusi:New
 • Cmimi: 180,000 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 2

Përshkrim

Vile ne shitje ne Kombinat ! Vila eshte pjese e nje rezidence e ndertuar sipas standarteve bashkekohore , e pozicionuar ne periferi te Kombinatit ne nje zone e cila ofron qetesi dhe ajer te paster . Rezidenca ofron siguri 24h dhe te gjitha facilitetet e nevojshme . Vila ka siperfaqe neto 151 m2 dhe siperfaqe bruto 240 m2 . Eshte e organizuar ne tre kate , eshte mundesi e pershtatjes sipas kerkeses se klientit . Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni ne C:0684073990

Tipare te zones

 • City Center
 • Shopping Center
 • Historic area
 • Hospital
 • School
 • View to Mountain