Garsoniere ne shitje ne Qerret. Qerret ngjitur me Hotel Gloria, Kavajë

Per Shitje 850 €

Karakteristikat

 • ID: REA2018
 • Lloji i Prones: Apartment
 • Sipërfaqja:: 52 m2
 • Dhoma: 1
 • Statusi:New
 • Cmimi: 850 €
 • Cmimi/m2: 850€/ m2
 • Tualet: 1

Përshkrim

Garsoniere ne shitje ne Qerret. Garsonierja pozicionohet ne plazhin e Qeretit mes hotel Glorias dhe atij Briliant vetem 3 minuta ne kemb nga bregu i detit. Garsonierja organizohet ne sallonin e madh e cila ndodhet edhe guzhina ne te nje dhome gjumi dhe nje tualet. Garsonierja pozicionohet ne katin e 5 te nje pallati i cili eshte ne ndertim e siper me ashensor. Apartamenti disponon cilsine me te fundit te ndertimit pasi ne te po perdoret fasade e vetiluar nga jashte, lesh guri ne ndarjet e hyrejeve per te mos patur ndotje akustike brenda tij, xhama trilpeks etj.Objekti eshte ne fazen perfundimtare te tij. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt. Per me shume informacion na kontaktoni ne C.0684073990 ose [email protected]

Tipare te zones

 • City Center
 • Shopping Center
 • Police
 • Hospital
 • School
 • View to Sea
 • View to Mountain