Shitet apartament 3+1 prane Kopshtit Botanik Kopshti Botanik, Tirana

Per Shitje 1,400 €

Karakteristikat

  • ID: REA2027
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 173.9 m2
  • Dhoma: 3
  • Statusi:New
  • Cmimi: 1,400 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 3

Përshkrim

Shitet apartamente 3+1 prane Kopshtit Botanik,apartamenti ndahet ne 3 dhoma gjumi,nje ambjente ndenje sebashku me kuzhinen,tre tualete nje Garderob dhe nje verande shume te bukur.Apartamenti eshte i diellzuar gjith kohen dhe ne nje zone shume te qete te Tiranes.Apartamenti ka nje siperfaqe totale 173.9m2 dhe me nje verande 27.7m2 me nje super pamje te bukur.Ambjenti eshte pjese e nje super kompleksi te bukur dhe me ndertim te cilsis se larte dhe nje vendodhje perfekte.Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në : +355684073990 ose në email : [email protected]

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme