Shitet apartamente 2+1 zona e Selites Prane Universitetit Barletit, Tirana

Per Shitje 122,000 €

Karakteristikat

 • ID: REA2028
 • Lloji i Prones: Apartment
 • Sipërfaqja:: 111 m2
 • Dhoma: 2
 • Statusi:Used
 • Cmimi: 122,000 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 2

Përshkrim

Shitet apartamente 2+1 ne zonen e Selites,apartamenti organiziohet ne nje ambjente ndejne me kuzhine te ndare ne vete,dy dhoma gjymi,dy tualete dhe nje ballkon shume te bukur.Aparamenti ndodhet ne nje zone te aksesushme, ndodhet ne katin e 5 te nje pallati me 6 kate, i mobiluar kendshem orientimin e dhomave te gjumit e ka ne jug ndersa kuzhine holle dhe ballkon ne veri-perendim..Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në : +355684073990 ose në email : [email protected]

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme

Per Shitje $ 72,000 €
 • 91 m2
 • 2
 • 1