Apartament per Qera 2+1+garazhd ne Yzberisht. Rruga Besim Alla Yzberisht Tirane, Tirana

Per Qira 400 €

Karakteristikat

 • ID: REA2030
 • Lloji i Prones: Apartment
 • Sipërfaqja:: 110 m2
 • Dhoma: 2
 • Statusi:New
 • Cmimi: 400 €
 • Cmimi/m2: 330€/ m2
 • Tualet: 2

Përshkrim

Apartament per Qera 2+1+garazhd ne Yzberisht. Apartamenti pozicionohet ne rrugen Besim Alla buze rruges Kryesore . Apartamenti organizohet ne sallon ndenjeje, Guzhina , 2 dhoma gjumi- 2 tualete ,1ballkon. Apartamenti pozicionohet ne katin e 7 te nje pallati i cili eshte me ashensor dhe ka nje cilsi ndertimi te larte. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Me apartamentin jepet edhe nje garazh indivividual per qeraxhiun brenda ketij cmimi n e katin -1. Per me shume informacion na kontaktoni ne C.0684073990 ose [email protected]

Tipare te zones

 • Shopping Center
 • Police
 • Hospital
 • School
 • View to Mountain

Prona të ngjashme