Zyre me qera te Stadiumi Air Albania ! , Tirana

Per Qira 1,700 €

Karakteristikat

 • ID: REA2046
 • Lloji i Prones: Office
 • Sipërfaqja:: 147 m2
 • Dhoma: 0
 • Statusi:New
 • Cmimi: 1,700 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 1

Përshkrim

Zyre me qera te Stadiumi Air Albania ! Zyra eshte e organizuar ne nje korridor i cili ben shperndarjen te tre ambjentet e tjera , nje nga ambjentet eshte Open Space . Ambjenti eshte i investuar ne ndricim , akustike . Eshte pjese e nje ndertese e cila eshte e ndertuar sipas standarteve te larta bashkekohore , ofron te gjitha facilitetet dhe siguri 24hr . Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni ne C:0684073990/0693503642

Tipare te zones

 • City Center
 • Shopping Center
 • Train Station
 • Police
 • Public Library
 • School