Apartament me qera te Brryli ! , Tirana

Per Qira 400 €

Karakteristikat

 • ID: REA2050
 • Lloji i Prones: Apartment
 • Sipërfaqja:: 100 m2
 • Dhoma: 2
 • Statusi:Used
 • Cmimi: 400 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 2

Përshkrim

Apartament me qera te Brryli ! Apartamenti organizohet ne dhomen e dites ku ndodhet kendi i gatimit dhe ballkoni , me pas kalohet te dy dhomat e gjumit dhe tualeti . Apartamenti eshte kati i 3-te i nje pallati 7-te katesh ne zonen e Brryllit .Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre teper komode . Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni ne C:0684073990/0693503642

Tipare te zones

 • City Center
 • Shopping Center
 • Police
 • Hospital

Prona të ngjashme