Apartament per Shitje 1+1+garazhd tek pallati me shigjeta. Bulevardi Bajram Curri, Tirana

Shitur 73,000 €

Karakteristikat

 • ID: REA2051
 • Lloji i Prones: Apartment
 • Sipërfaqja:: 67 m2
 • Dhoma: 1
 • Statusi:Used
 • Cmimi: 73,000 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 1

Përshkrim

Apartament per Shitje 1+1+garazhd tek pallati me shigjeta. Apartamenti pozicionohet ne Bulevardin Bajram Curri buze rruges Kryesore . Apartamenti ka siperfaqe neto 60.30m2 dhe siperfaqe bruto 67.2m2. Organizohet ne sallon ndenjeje + guzhine , 1 dhome gjumi- 1 tualete ,1ballkon. Apartamenti pozicionohet ne katin e 2 te nje pallati i cili eshte me ashensor dhe ka nje cilsi ndertimi te larte. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Me apartamentin shitet bashke edhe nje post parkimi i perfshire ne cmim . Per me shume informacion na kontaktoni ne C.0684073990 ose [email protected]

Tipare te zones

 • City Center
 • Shopping Center
 • Fire station
 • Police
 • Hospital
 • School
 • View to Mountain

Prona të ngjashme