Vile me qera ne afersi te TEG ! , Tirana

Per Qira 3,500 €

Karakteristikat

 • ID: REA2052
 • Lloji i Prones: Villa
 • Sipërfaqja:: 450 m2
 • Dhoma: 2
 • Statusi:New
 • Cmimi: 3,500 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 5

Përshkrim

Vile me qera ne afersi te TEG ! Vila ka siperfaqe 450 m2 , eshte e organizuar ne tre kate , kati i pare eshte holli hyres i cili ben shperndarjen te kati -1 i cili eshte open space ka nje kend gatimi te shkeputur nga salla open space . Me pas nepermjet shkalleve dekoruese kalohet te dy katet e tjera ku secili kat ka nga tre dhoma dhe ballkone . Vila jepet e pamobiluar , eshte e pershtateshme per fondacion , zyra, OJF etje . Per me teper informacion jeni te lutur te na konyaktoni ne C:0684073990

Tipare te zones

 • Shopping Center
 • Historic area
 • Hospital
 • Public Library
 • School

Prona të ngjashme