Apartament me qera te Farmacia 10 ! , Tirana

Per Qira 350 €

Karakteristikat

  • ID: REA2053
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 70 m2
  • Dhoma: 1
  • Statusi:New
  • Cmimi: 350 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Apartament me qera te Farmacia 10 ! Apartamenti eshte i organizuar ne dhomen e dites ku ndodhet kendi i gatimit dhe ballkoni , me pas kalohet te dhoma e gjumit dhe tualeti . Apartamenti eshte bosh i pamobilur me pare . Apartamenti mund te jepet me qera per ambjent per banim si dhe per zyra . Apartamenti eshte pjese e nje kompleksi i cili eshte i ndertuar sipas standarteve bashkekohore . Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni ne C:0684073990/0693503642

Tipare te zones

  • Shopping Center
  • Police