Jepet me Qira Ambjent Biznesi 2000m2 rruga "Llazi Miho" Kombinat, Tirana

Per Qira 5 €

Karakteristikat

  • ID: REA2059
  • Lloji i Prones: Commercial
  • Sipërfaqja:: 2300 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi:New
  • Cmimi: 5 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 6

Përshkrim

Jepet me qira ambajnte biznesi,ambjenti eshte pjese e nje godine te sapo perfunduar me cilsi ne ndertim dhe te gjitha parametrat e kerkuar,si lartesia gjersia e ambjentit.
Ambjenti disponon dy ashensor me peshe mbajtse 1600kg.Objekti eshte i ndertuar per te pasur ndricim natyrale ne gjith ambjentin,ne katin 3 siperfaqa eshte 1000m2 dhe ne katin gjithashtu 1000m2 +300 m nen katin 0. E gjithe pamja eshte ne rrugen kryesore.Ne cdo kat ndodhen nga 3 tualete ne dispozicion te cdo ambjenti.Ka nje siperfaqe totale prej 2000 m2 neto e organizuar si Open Space.Per me shume informacion na kontaktoni numrin e telefonit 0684073990 ose ne email [email protected]

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme