Vile ne shitje tek Kodra e Priftit. Hodo Nivica, Tirana

Per Shitje 400,000 €

Karakteristikat

 • ID: REA2061
 • Lloji i Prones: Villa
 • Sipërfaqja:: 252 m2
 • Dhoma: 6
 • Statusi:Used
 • Cmimi: 400,000 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 5

Përshkrim

Vile ne shitje tek Kodra e Priftit. Vila ka nje siperfaqe ndertimi 252m2. Vila eshte e organizuar ne 4 kate ku ne katin e pare ndodhet holli i ndenjes se bashku me kuzhinen dhe nje tualet , ne katin e dyte ndodhet nje sallon i madh,guzhina dhe 1 tualete, ne katin e 3 ndodhen 3 dhoma gjumi dhe 2 banjo, ne katin e 4 ndodhet nje hapsire opens pace e cila mund te shfrytezohet per cdo gje te mundshme. Cilsia e punimeve eshte nga me te lartat ne kete objekt pasi pervec kubatures se rregullt aty eshte perdorur sistem kapot per izolimin e ambientit, dritaret veneciane, dhe gjithashtu ndarjet e ambienteve me lesh guri. Sistemi i kondicionimit ne kete Vile eshte me sistem chiller dhe oxhak i cili eshte me sistemin e tubave i cili ngroh te gjitha ambientet e viles. Ndarja e dhomave te viles eshte e bere me gips e cila e ben te leht mundesine e modifikimit te ambinteve ne te. Gjithashtu Vila diponon edhe 2 poste parkimi. Vila ofron nje pamjte te lire te qytetit te Tiranes dhe ndodhet ne nje nder zonat me te preferuara per banim. Vila disponon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe i eshte bere edhe rivlersimi i prones. Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone kontaktoni ne numrin: 0684073990 ose ne email [email protected]

Tipare te zones

 • Shopping Center
 • Police
 • Hospital
 • School
 • View to Mountain
 • View to River