Apartament me qera te Liqeni ! , Tirana

Per Qira 1,000 €

Karakteristikat

 • ID: REA2065
 • Lloji i Prones: Apartment
 • Sipërfaqja:: 130 m2
 • Dhoma: 2
 • Statusi:Used
 • Cmimi: 1,000 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 2

Përshkrim

Apartament me qera te Liqeni ! Apartamenti eshte i organizuar ne dhomen e dites ku ndodhet kendi i gatimit dhe ballkoni , Me pas kalohet te dy dhomat e gjumit nga te cilat dhoma matrimoniale ka tualet te dedikuar ! Apartamenti eshte i mobiluar me firnitura shume cilesore te cilat e bejne Apartamentin teper te rehatshem . Apartamenti eshte pjese e nje kompleksi i cili ofron sigur 24hr dhe orfon te gjitha facilitete e nevojshme . Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni ne C:0684073990/0693503642

Tipare te zones

 • City Center
 • Shopping Center
 • Historic area
 • Police
 • Hospital
 • School
 • View to Lake

Prona të ngjashme