Apartament me qera te Rruga e Mustafa Matohiti ! , Tirana

Per Qira 500 €

Karakteristikat

 • ID: REA2089
 • Lloji i Prones: Apartment
 • Sipërfaqja:: 100 m2
 • Dhoma: 2
 • Statusi:Used
 • Cmimi: 500 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 2

Përshkrim

Apartament me qera te rruga Mustafa Matohiti
! Apartamenti eshte kati i pare i nje vile tre-kateshe! Eshte i mobiluar ne menyre teper komode.
Vila eshte e pozicionuar ne rruge kryesore ne nje nga zonat me te mira ne qytet .
Apartamenti eshte i organizuar ne dhomen e dites ku ndodhet kendi i gatimit dhe ballkoni, me pas kalohet te dy dhomat e gjumit dhe tualeti .
Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni ne :0684073990

Tipare te zones

 • City Center
 • Shopping Center
 • Train Station
 • Fire station
 • Historic area
 • Police
 • Hospital
 • Public Library