Apartament 2+1, Olea Residence, Drimadhes DRIMADHES, DHERMI

Per Qira Kontakto për cmimin

Karakteristikat

  • ID: REA2090
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 100 m2
  • Dhoma: 1
  • Statusi:New
  • Cmimi: Kontakto për cmimin
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Apartament 2+1 ne Olea Residence, Drimadhes .
Apartamenti ka arredim super cilesor, i punuar me arkitekt.
Perfshin 2 dhoma gjumi, sallon ndenjeje, tualet.
Eshte perfekt per shtepi pushimi. Gjendet ne katin e 3 te rezidences, ku pamja eshte akoma me e bukur drejt detit.
Kapaciteti i apartamentit deri ne 5 persona. Perfshin 1 vend parkimi.
Gjithashtu 1 cader plazhi dhe 2 shezlona te perfshire per akomoduesit.
Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në : +355684073990 ose në email : [email protected]

Tipare te zones

  • View to Sea