Zyre me qera te Komuna e Parisit ! , Tirana

Dhene me qira 1,600 €

Karakteristikat

  • ID: REA2093
  • Lloji i Prones: Office
  • Sipërfaqja:: 240 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi:Used
  • Cmimi: 1,600 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 2

Përshkrim

Zyre me qera te Komuna e Parisit ! Zyra ka siperfaqe 240 m2 , eshte e organizuar ne kater ambjente , nje open space e cila eshte siperfaqja me e madhe dhe ne tre ambjente te tjera . Zyra eshte kati i fundit i nje pallati te ri i cili ka fasade xhami me view nga qyteti . Kompleksi ofron te gjitha facilitetet , dhe eshte lehtesisht i aksesushem me zonat kryesore te qytetit . Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni ne C:0684073990/0693503642

Tipare te zones

  • City Center
  • School

Prona të ngjashme