“Belvedere Korça” kompleks turistik me vila , Pogradec

Per Shitje Kontakto për cmimin

Karakteristikat

 • ID: REA2101
 • Lloji i Prones: Villa
 • Sipërfaqja:: 200 m2
 • Dhoma: 2
 • Statusi:Under Construction
 • Cmimi: Kontakto për cmimin
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 1

Përshkrim

Belvedere Korça” është një kompleks turistik me vila i projektuar mes gjelbërimit dhe qetësisë së parkut “Rinia” në Korçë. Vilat vijnë me një shkrirje elegante mes tradicionales dhe modernes.
80 vilat përbërëse të Belvedere Korça me 7 tipologji të ndryshme vilash janë formësuar për të plotësuar nevojat dhe kërkesat e çdo klienti.
Perfitime nga Vilat e Belevdere:
Pozicionim ideal prane parkut "Rinia"
Vila me pamje nga parku ,qyteti Korces fhe mali Moraves.
Privatesi e larte
Menaxhim dhe mirembajtje gjate gjithe vitit.
Mundesi per investim nepermjet programit te qiradhenies.
Lehtesi ne financim.
Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni ne 0684073990

Tipare te zones

 • City Center
 • View to Mountain
 • Garden