Vile Elitare, Swan residence , Tirana

Per Shitje 651,753 €

Karakteristikat

  • ID: REA2106
  • Lloji i Prones: Villa
  • Sipërfaqja:: 320 m2
  • Dhoma: 3
  • Statusi:New
  • Cmimi: 651,753 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 2

Përshkrim

Vilat Elitare: do të zhvillohen në vijën e parë buzë Liqenit të Farkës
Siperfaqja; 200 m2 - 320 m2,
Siperfaqja e parceles: 330 m2 – 700 m2,
Organizimi: 4+1,
Verande te deikuar: 79 m2.
. Kjo tipologji është
optimale për familjen e zgjeruar, me një ose me shumë
fëmijë, apo edhe familje që jetojnë me gjyshërit.
Hapësirat e bollshme lejojnë për palestër, SPA, dhomë loje
për fëmijët, zyrë, vinotekë, kinema dhe hapësira të tjera
rekreative brenda shtëpisë.
Per cdo informacion mund te na telefononi ne 0684073990

Tipare te zones

  • View to Lake

Prona të ngjashme