Vilat ‘BLUEBELL’, Colina Verde , Tirana

Per Shitje Kontakto për cmimin

Karakteristikat

  • ID: REA2114
  • Lloji i Prones: Villa
  • Sipërfaqja:: 355.4 m2
  • Dhoma: 5
  • Statusi:New
  • Cmimi: Kontakto për cmimin
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 4

Përshkrim

Vilat ‘BLUEBELL’ janë të projektuara për çifte me fëmijë ose familje të mëdha, të përshtatshme për të akomoduar edhe stafin e shërbimit të familjes. Gjithashtu vila ka ambiente të ndryshme për miqtë, apo për familjarë dhe të afërm të tjerë që vijnë si vizitorë. Mjediset e ndryshme të vilës, mundësojnë përshtatje për aspekte të ndryshme të jetës së përditshme si argëtim, shlodhje, punë, studim, pasdite çaji, festa dhe grumbullime të ndryshme për të ndarë momentet më të rëndësishme të familjes.
Collina Verde shtrihet mes gjelbërimit të kodrinave të Lundrës, 8 km nga Sheshi “Skënderbej”.
Per me shume informacion dhe per te vizituar kete prone, mos hezitoni te na kontaktoni ne: 0684073990/ [email protected]

Prona të ngjashme