Apartament 1+1 per shitje tek Fresku. Dega e Thesarit, Tirana

Shitur 47,500 €

Karakteristikat

 • ID: REA2121
 • Lloji i Prones: Apartment
 • Sipërfaqja:: 67 m2
 • Dhoma: 1
 • Statusi:Used
 • Cmimi: 47,500 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 1

Përshkrim

Apartament 1+1 per shitje tek Fresku.
Shitet apartamenti ne fresk prane deges se thesarit.
Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati i cili eshte ndertim i vitit 2010.
Apartamenti disponon nje dhome gjumi, sallon, 1 tualet dhe nje dhome gatimi e cila eshte e ndare nga dhoma e ndenjes.
Apartamenti shitet pjeserisht i mobiluar.
Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në : +355684073990 - ose në email : [email protected]

Tipare te zones

 • Shopping Center
 • Police
 • Hospital
 • Public Library
 • School
 • View to Mountain

Prona të ngjashme