Apartament me qera te Stadiumi Air Albania ! , Tirana

Per Qira 1,200 €

Karakteristikat

 • ID: REA2127
 • Lloji i Prones: Apartment
 • Sipërfaqja:: 120 m2
 • Dhoma: 2
 • Statusi:Used
 • Cmimi: 1,200 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 2

Përshkrim

Apartament me qera te Stadiumi Air Albania ! Apartamenti eshte i organizuar ne dhomen e dites ku ndodhet kendi i gtaimit dhe ballkoni . Me pas kalohet te dy dhomat e gjumit dhe tualeti . Apartamneti eshte i mobiluar me firnitura teper cilesore te cilat e bejen te jet komod . Apartamenti eshte pjese e nje prej rezidencave me te mira ne qytet e cila ofon siguri 24 hr . Apartamenti ka ndricim natyral . Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni ne C:0684073990/06935-3642

Tipare te zones

 • City Center
 • Shopping Center
 • Public Library
 • View to Mountain