Ambjent komercial me qera ne Bllok ! , Tirana

Per Qira 1,200 €

Karakteristikat

 • ID: REA2128
 • Lloji i Prones: Office
 • Sipërfaqja:: 125 m2
 • Dhoma: 2
 • Statusi:New
 • Cmimi: 1,200 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 2

Përshkrim

Ambjent komercial me qera ne Bllok ! Ambjenti eshte i organizuar ne tre ambjnete , nje korridor dhe dy tualete . Ambjenti eshte pjese e nje vile 2-kate e pozicionuar ne zonen e bllokut . Ky ambjent eshte i pershtatshem per te zhvilluar tipologji te ndryshme biznesi , si klinike dentare , zyra , etje . Lartesia e mureve eshte 4 m . Zona eshte lehtesisht e aksesushme me zonat dhe institucionet kryesore te kryeqytetit . Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni ne C:0684073990/0693503642

Tipare te zones

 • City Center
 • Shopping Center
 • Train Station
 • Fire station
 • Historic area
 • Police
 • School