Vile me qera te Long Hill ! , Tirana

Dhene me qira 2,500 €

Karakteristikat

 • ID: REA2129
 • Lloji i Prones: Villa
 • Sipërfaqja:: 450 m2
 • Dhoma: 3
 • Statusi:New
 • Cmimi: 2,500 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 3

Përshkrim

Vile me qera te Long Hill ! Vila ka siperfaqe 450 m2 , eshte e organizuar ne dy kate . Kati i pare eshte dhoma e dites dhe nje tualet emergjence , me pas nepermjet shkalleve kalohet te kati i dyte ku ndodhen tre dhoma gjumi , nje garderobe dhe dy ballkone . Vila eshte totalisht e investuar me projekt arkitektonik dhe me firnituar te cilesise premium . Rezidenca ofron siguri maksimale dhe te gjitha facilitetet e nevojshme . Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni ne C:0684073990/0693503642

Tipare te zones

 • City Center
 • Shopping Center
 • School
 • View to Mountain