Apartament me qera te Mine Peza ! , Tirana

Dhene me qira 400 €

Karakteristikat

  • ID: REA2139
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 80 m2
  • Dhoma: 1
  • Statusi:Used
  • Cmimi: 400 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Apartament me qera te Mine Peza ! Apartamenti eshte i organizuar ne dhomen e dites ku ndodhet kendi i gatimit dhe ballkoni , me pas nepermjet dhomes se dites kalohet te dhoma e gjumit dhe tualeti . Apartamenti eshte pjese e nje pallati te ri te pozicionuar ne rruge kryesore i cili eshte i aksesushem me zonat kryesore te qyetetit . Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni ne C:0684073990/0693503642

Tipare te zones

  • City Center
  • Shopping Center