Apartament me qera te Mine Peza ! , Tirana

Per Qira 400 €

Karakteristikat

 • ID: REA2139
 • Lloji i Prones: Apartment
 • Sipërfaqja:: 80 m2
 • Dhoma: 1
 • Statusi:Used
 • Cmimi: 400 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 1

Përshkrim

Apartament me qera te Mine Peza ! Apartamenti eshte i organizuar ne dhomen e dites ku ndodhet kendi i gatimit dhe ballkoni , me pas nepermjet dhomes se dites kalohet te dhoma e gjumit dhe tualeti . Apartamenti eshte pjese e nje pallati te ri te pozicionuar ne rruge kryesore i cili eshte i aksesushem me zonat kryesore te qyetetit . Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni ne C:0684073990/0693503642

Tipare te zones

 • City Center
 • Shopping Center

Prona të ngjashme

Dhene me qira
Per Qira $ 450 €
 • 0 m2
 • 2
 • 1