Shitet apartament 2+1+2 ne zonen e Ali Demit Rruga ALI DEMI, Tirana

Per Shitje 140,000 €

Karakteristikat

 • ID: REA2142
 • Lloji i Prones: Apartment
 • Sipërfaqja:: 113 m2
 • Dhoma: 2
 • Statusi:Used
 • Cmimi: 140,000 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 2

Përshkrim

Shitet apartament 2+1+2 ne katin e 6 te nje pallati, apartamenti ka nje sonxhorno sebashku me kuzhinen, dy dhoma gjumi , dy tualete me dritare me ajerim natyral, apartamenti ka orientim shume te bukur Jug-Lindje me nje pamje shume te bukur te zones se Dajtit, gjithashtu eshte i paisur me ashensor, ndodhet prane unazes, apartamenti ka dhe nje verande shume te bukur gje e cila e mundeson nje pamje relaksuese ,ka ndricim natyral gjate gjithe dites pasi asgje sja pengon pamjen, prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion dhe per te vizituar kete prone, mos hezitoni te na kontaktoni ne: 0684073990 ose ne [email protected]

Tipare te zones

 • Police
 • Hospital
 • School

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme