Apartament për shitje 3+1, Pazari i Ri , Tirana

Per Shitje 232,435 €

Karakteristikat

  • ID: REA2162
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 217.94 m2
  • Dhoma: 3
  • Statusi:Under Construction
  • Cmimi: 232,435 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 2

Përshkrim

Apartament për shitje 3+1, Pazari i Ri
Apartamenti ka sipërfaqe totale 217.94m2 nga ku ndahet në 114.11m2 sipërfaqe apartamenti dhe 103.83m2 sipërfaqe verande.
Organizohet në 1 sallon ndenje së bashku me kuzhinën, 3 dhoma gjumi 2 tualete,1 verandë.
Apartamenti është pjesë e një kompleksi të ndërtuar me standarte të larta dhe ndodhet në një nga zonat më të aksesueshme të Tiranës.

Për më tepër informacion mund të na kontaktoni në 0684073990 ose mund të na kontaktoni në [email protected]

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme