Zyre me qera ne afersi te Coin ! , Tirana

Per Qira 1,400 €

Karakteristikat

 • ID: REA2164
 • Lloji i Prones: Apartment
 • Sipërfaqja:: 105 m2
 • Dhoma: 2
 • Statusi:New
 • Cmimi: 1,400 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 2

Përshkrim

Zyre me qera ne afersi te Coin ! Zyra ka siperfaqe 105 m2 , eshte e organizuar ne nje korridor i cili ben shperndarjen te tre ambjente nga te cilat njeri eshte open space, dy tualete dhe dy ballkone . Apartamenti eshte pjese e nje pallati te ri i cili eshte i ndertuar sipas standarteve te larta bashkekohore . Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni ne C:0684073990

Tipare te zones

 • City Center
 • Shopping Center
 • Train Station
 • Public Library