SHITET APARTAMENT 2+1, UNIVERS CITY Rruga Gryka e Kaçanikut, Tirana

Shitur 680 €

Karakteristikat

  • ID: REA2166
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 116 m2
  • Dhoma: 2
  • Statusi:Under Construction
  • Cmimi: 680 €
  • Cmimi/m2: 680€/ m2
  • Tualet: 2

Përshkrim

SHITET APARTAMENT 2+1, UNIVERS CITY, pranë QTU
Apartamenti ndodhet në katin e 4-të e një prej komplekseve më dinjitoze të zonës siç është Univers City, e cila është qyteza më e re që po ndërtohet në Tiranë, vetëm 2 minuta larg nga qendra tregtare QTU dhe 10 minuta nga qendra e Tiranës.
Apartamenti është i organizuar në një hapësirë prej 116.06 m2 dhe ka këto cilësi:
-2 dhoma gjumi,
-1 dhomë ndenjeje së bashku me kuzhinën,
-2 tualete,
-1 ballkon të bollshëm.
Për më tepër informacion mund të na kontaktoni në 0684073990 ose mund të na kontaktoni në [email protected]