SHITET APARTAMENT 3+1, LION PARK, RR. ELBASANIT Rruga Faik Konica, Tirana

Per Shitje 3,500 €

Karakteristikat

  • ID: REA2168
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 337 m2
  • Dhoma: 3
  • Statusi:Under Construction
  • Cmimi: 3,500 €
  • Cmimi/m2: 3500€/ m2
  • Tualet: 2

Përshkrim

Apartament luksoz 3+1 në katin e 5-të të një projekti të ri dhe elitar, vendodhja e të cilit është fare pranë gjelbërimit, ajrit të pastër edhe qetësisë të Parkut Kombëtar të Tiranës.
Apartamenti organizohet nga një sipërfaqe prej 336.85m2, nga të cilat :
1 ambient ndenjeje + kuzhinë + ngrënie,
3 dhoma gjumi,
2 tualete
lavanderi,
depo,
dhe ballkoni i cili ka akses me sallonin dhe gjitha dhomat e gjumit.
"Lion Park" është një destinacion ideal për të jetuar, punuar dhe zhvilluar biznesin tuaj duke ofruar një pafundësi zgjedhjesh të përshtatura për ju.
Për më tepër informacion mund të na kontaktoni në 0684073990 ose mund të na kontaktoni në [email protected]

Tipare te zones

  • View to Lake

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme