Apartament me qera te Kisha Katolike ne afersi te qendres ! , Tirana

Per Qira 650 €

Karakteristikat

 • ID: REA2174
 • Lloji i Prones: Apartment
 • Sipërfaqja:: 120 m2
 • Dhoma: 2
 • Statusi:Used
 • Cmimi: 650 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 2

Përshkrim

Apartament me qera te KIsha Katolike ne afersi te qendres ! Apartamenti organizohet ne dhomen e dites ku ndodhet kendi i gatimit dhe ballkoni. Me pas nepermjet korridorit kalohet te dy dhomat e gjumit dhe dy tualetet . Apartamenti eshte i mobiluar me firnitura cilesore te cilat e bejne teper komod . Apartamenti eshte pjese e nje pallati te ri i pozicionuar ne rruge kryesore . Apartamenti ka siperfaqe 160 m2 . Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni ne C:0684073990

Tipare te zones

 • City Center
 • Shopping Center
 • School