SHITET APARTAMENT 2+1, PALLATET AGIMI Bulevardi Bajram Curri, Tirana

Terhequr 150,000 €

Karakteristikat

  • ID: REA2175
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 73 m2
  • Dhoma: 2
  • Statusi:Used
  • Cmimi: 150,000 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Apartamenti ka një sipërfaqe totale prej 73m2 dhe ndodhet në katin e 2-të të banimit, të një pallati ekzistues.
Apartamenti organizohet në:
1 ambient të përbashkët ndenje dhe gatimi,
2 dhoma gjumi,
1 tualet,
1 ballkon.
I gjendur në një nga zonat më të aksesueshme të Tiranës, apartamenti është ideal për t'u përshtatur si biznes.
Për më tepër informacion mund të na kontaktoni ne 0684073990 ose mund të na kontaktoni në [email protected]

Tipare te zones

  • View to River

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme