Apartament me qera ne afersi te COIN ! , Tirana

Per Qira 1,000 €

Karakteristikat

 • ID: REA2179
 • Lloji i Prones: Apartment
 • Sipërfaqja:: 70 m2
 • Dhoma: 1
 • Statusi:Used
 • Cmimi: 1,000 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 1

Përshkrim

Apartamenti eshte i organizuar ne dhomen e dites ku ndodhet kendi i gatimit dhe ballkoni . Me pas dhoma e dites ben shperndarjen te dhoma e gjumit dhe tualeti . Apartamenti eshte i mobiluar me firnitura teper cilesore te cilat e bejne te jete shume i rehatshem . Pallati eshte i pozicioniuar ne rruge kryesore por me nje izolim akustik perfekt i cili nuk lejon depertimin e zhurmave nga jashte . Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni ne C:0684073990

Tipare te zones

 • City Center
 • Shopping Center
 • Train Station