Apartament me qera ne afersi te Square 21 ! , Tirana

Dhene me qira 700 €

Karakteristikat

 • ID: REA2180
 • Lloji i Prones: Apartment
 • Sipërfaqja:: 113 m2
 • Dhoma: 2
 • Statusi:New
 • Cmimi: 700 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 2

Përshkrim

Apartamenti ka siperfaqe 113 m2 , eshte i organizuar ne tre ambjente , nje ballkon dhe nje tualet. Apartamenti eshte pjese e nje pallati te ri te ndertuar me standarte bashkekohore . Apartamenti jepet me qira per qellim biznesi , si zyra , klinike mjekesore, etje . Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni ne C:0684073990

Tipare te zones

 • City Center
 • Shopping Center
 • Historic area
 • Hospital
 • School