VIle me qera ne afersi te TEG ! , Tirana

Per Qira 4,000 €

Karakteristikat

 • ID: REA2182
 • Lloji i Prones: Villa
 • Sipërfaqja:: 500 m2
 • Dhoma: 5
 • Statusi:Used
 • Cmimi: 4,000 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 5

Përshkrim

Vila ka siperfaqe 500 m2 , eshte e organizuar ne tre kate , te kati i pare ndodhet dhoma e dites ne te cilen ndodhet dhe kendi i gatimit dhe dalje ne verande .Nepermjet shkalleve kalohet te katet siper ku ndodhen dhomat e gjumit me tualete te dedikuara . Vila eshte e investuar me firnitura te markave me cilesore ne treg . Eshte pjese e nje rezidence e cila eshte e ndertuar sipas standarteve bashkekohore dhe ofron siguri 24hr , dhe cilesi jetese . Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni ne C:0684073990

Tipare te zones

 • City Center
 • Shopping Center
 • Historic area
 • Hospital
 • Public Library
 • School