Shitet Apartament 3+1+2, pranë Harry Fultzit Rruga Panorama, Tirana

Shitur 1,300 €

Karakteristikat

 • ID: REA2183
 • Lloji i Prones: Apartment
 • Sipërfaqja:: 119 m2
 • Dhoma: 2
 • Statusi:Used
 • Cmimi: 1,300 €
 • Cmimi/m2: 1300€/ m2
 • Tualet: 2

Përshkrim

Apartamenti ka një sipërfaqe totale prej 119.38m2 dhe organizohet në:
-2 dhoma gjumi,
-1 tualet,
-1 dhomë ndenje,
-1 kuzhinë e veçuar,
-1 ballkon me pamje nga kryeqyteti.
Apartamenti ndodhet në një zonë shumë të kërkuar dhe shumë afër qendrës së Tiranës që mund të aksesohet shumë lehtë dhe me rrugë të tjera kryesore.
Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në : 0684073990 ose në email: [email protected]

Tipare te zones

 • City Center
 • Shopping Center
 • Police
 • Hospital
 • School