Dyqan me qera ne Myslym Shyri ! , Tirana

Per Qira 1,250 €

Karakteristikat

 • ID: REA2184
 • Lloji i Prones: Apartment
 • Sipërfaqja:: 90 m2
 • Dhoma: 1
 • Statusi:New
 • Cmimi: 1,250 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 1

Përshkrim

Ambjenti ka siperfaqe 90 m2 , eshte open space , eshte i investur dhe projektuar me arkitekt . Dyqani eshte pjese e nje pallati te ri i ndertuar sipas standarteve bashkekohore . Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni ne C:0684073990

Tipare te zones

 • City Center
 • Shopping Center
 • Historic area
 • Public Library