Apartament me qera ne Bllok ! Bllok, Tirana

Per Qira 2,000 €

Karakteristikat

 • ID: REA2185
 • Lloji i Prones: Apartment
 • Sipërfaqja:: 200 m2
 • Dhoma: 3
 • Statusi:Used
 • Cmimi: 2,000 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 2

Përshkrim

Apartamenti ka siperfaqe 200 m2 , eshte i organizuar ne dhomen e dites e cila eshte open space , ku ndodhet kendi i gatimit dhe dalje ne ballkon . Me pas nepermjet dhomes se dites kalohet te tre dhomat e gjumit dhe dy tualetet . Apartamenti eshte pjese e nje kulle te pozicionuar ne zemer te bllokut e cila ka akses me zonat e tjera te qytetit . Apartamenti aktualisht eshte i mobiluar por jepet me qera per qellim zyre . Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni ne C:0684073990

Tipare te zones

 • City Center
 • Shopping Center
 • Train Station
 • Historic area
 • School