Zyre me qera ne afersi te Ambasador 3 ! Rruga e Elbasanit, Tirana

Per Qira 2,000 €

Karakteristikat

 • ID: REA2186
 • Lloji i Prones: Office
 • Sipërfaqja:: 140 m2
 • Dhoma: 2
 • Statusi:New
 • Cmimi: 2,000 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 2

Përshkrim

Zyre me qera ne afersi te Ambasador 3 ! Zyra ka sipefaqe 140 m2 , eshte kati i 4-te . Ambjenti organizohet ne nje siperfaqe open space ku ndodhet dhe kendi i gatimit . Me pas kalohet te dy ambjentet e tjera dhe dy tualetet. Zyra eshte e investuar , eshte pjese e nje rezidence e cila eshte e ndertuar sipas standarteve bashkekohore e cila ofron siguri dhe facilitetet e nevojshme . Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni ne C:0684073990

Tipare te zones

 • City Center
 • Shopping Center
 • Hospital
 • School
 • View to Mountain