Apartament me qera te Ambasador 3 ! , Tirana

Per Qira 1,600 €

Karakteristikat

 • ID: REA2187
 • Lloji i Prones: Apartment
 • Sipërfaqja:: 104 m2
 • Dhoma: 2
 • Statusi:New
 • Cmimi: 1,600 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 2

Përshkrim

Apartamenti eshte i organizuar ne dhomen e dites ku ndodhet kendi i gatimit dhe ballkoni . Dhoma e dites ben shperndarjen te dy dhomat e gjumit dhe dy tualetet . Apartamenti eshte i mobiluar me firnitura te markave me prestigjoze te cilat e bejne teper te rehateshme . Apartamenti eshte pjese e nje rezidence e cila ofron te gjitha facilitetet e nevojshme dhe siguri 24hr . Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni ne C:0684073990

Tipare te zones

 • City Center
 • Shopping Center
 • Historic area
 • Hospital
 • School
 • View to Mountain

Prona të ngjashme