SHITET TOKË NË VISHNJE, TIRANË Vishnje, Tirana

Terhequr 30 €

Karakteristikat

  • ID: REA2189
  • Lloji i Prones: Land
  • Sipërfaqja:: 6800 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi:New
  • Cmimi: 30 €
  • Cmimi/m2: 30€/ m2
  • Tualet: 0

Përshkrim

Toka ka një sipërfaqe prej 6800m2 dhe ndodhet shumë pranë qendrës së Tiranës.
Toka është e përshtatshme për ndërtim dhe zotëron dokumentacion të rregullt.
Zona është në zhvillim si zonë industriale për përdorime kapanonesh, magazinash por dhe për kompleks vilash.
Toka është e pozicionuar në një fushë e rrethuar me pemë.

Për më tepër informacion mund të na kontaktoni në 0684073990 ose mund të na kontaktoni në [email protected]

Tipare te zones

  • Airport
  • CountrySide