Apartament Luxury me qera ne Bllok ! , Tirana

Per Qira 1,600 €

Karakteristikat

 • ID: REA2191
 • Lloji i Prones: Apartment
 • Sipërfaqja:: 130 m2
 • Dhoma: 2
 • Statusi:New
 • Cmimi: 1,600 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 1

Përshkrim

Apartamenti eshte i organizuar ne dhomen e dites ku ndodhet kendi i gatimit dhe ballkoni. Me pas nepermjet dhomes se dites kalohet te dy dhomat e gjumit dhe tualeti . Apartamenti eshte i mobiluar me firnitura teper cilesore te cilat e bejne te jete shume komod . Ky Apartament eshte i investuar me marka prestigjoze nderkombetare . Eshte pjese e nje pallati te ndertuar me standarte te larta europiane dhe ofron siguri 24 hr Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni ne C:0684073990

Tipare te zones

 • City Center
 • Shopping Center
 • Police
 • School
 • View to Mountain